Ankara Koltuk

ankara koltuk

Extra Mobilya demek, sizin için kalite demektir. Yaşantınıza renk demek, evinize huzur demektir. Koltukta aranan tüm incelikler Ankara koltuk da bulunmaktadır. Zeminindeki ahşabı, oturumundaki süngeri, üzerindeki zerafetine zerafet katan kumaşı ve ayrıca ustaların el emekleriyle yapılan işçilik, koltuk takımlarına ayrı bir güzellik ve esneklik katmaktadır.

Sizler dışarıdaki tüm yorgunluğunuzu, evinizdeki rahat ve şık koltuk takımlarımızla atabilir ve Tüm stresten uzak, kaliteli bir akşam geçirebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin evine şık, modern koltuk, berjer ve köşe takımlarıyla sizlere hizmet vermek bizler için büyük bir mutluluktur. Sizlerin ve bizlerin hayalleriyle, hisleriyle tasarımlarımızı yapmaktayız. Bizler uzun araştırmalar ve denemeler sonucunda Ankara koltuk içine kullandığımız 36 dansite kauçuk ile sizler oturduğunuzda daha sağlıklı bir esneklik sağlayacaktır. Oturduğunuz zaman süresince sizi yormayacak ve dinlendirecektir. Ayrıca kumaş seçiminde silinebilir ve daha uzun süre deforme olmayan kaliteli, iplik dokusunun daha sık olduğu ürünler tercih edebilirsiniz. Bunun dışında şimdiki evlerin biraz daha küçük olması, modellerimizde bizlerinde spor tarzın dışına çıkmadan yatak modelini uygulayabiliyoruz. Böylelikle misafirlerinizi yatılı olarak ağırlamanız da kolaylaşıyor. Spor tarza sahip olması yataksız olması anlamına gelmiyor, hem spor tarz hem de yataklı model imkanları sunuyoruz. Küçük odalarınızı daha kullanışlı hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Ankara Koltuk Modelleri

Kış bahçesi ve balkonlarınız için de eşinizle ve sevdiklerinizle manzara keyfi yapacağınız modellerimizde bulunmaktadır. Biz imalatçı firma olarak sizlere ve evinizin ölçülerine uyacak modellerle sizlere hizmet vermekteyiz. Her Ankara koltuk evinize tam olmayabilir. Koltuk almadan önce bilir kişiler ve ustalarımızla görüşmekte, evinize uygun zarif ve şık modelleri tasarlamaktayız. Sizlere daha şık ve kaliteli modeller sunabilmek için uzun araştırmalar ve çalışmalar yapmaktayız. Modelleri sizlere kaliteli sunabilmek için gecemizi gündüzümüze katıyoruz ve ortaya ürünlerimizi çıkarıyoruz. Sizin beğeniniz karşısında da tarifsiz bir mutluluk yaşıyoruz.

Ankara koltuk hizmeti ile sizlere şık ve modern koltukları sunmaktan gurur duyuyoruz. 1979 yılında çıraklığına başladığım bu işte şimdi 20 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyuyorum. Sizleri de bu ailede görmekten ayrıca gurur duyarız.