Extra Mobilya Hakkında

ankara köşe takımı

Konforu ve kaliteyi bir araya getiren Extra Mobilya olarak sizlere uzun yıllar hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

1979 yılından bugüne sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Extra Mobilya ustalıkla hazırladığı tasarımları ile koltuk sektörüne yeni bir soluk kazandırmayı; kaliteyi konforla ve yaratıcılıkla birleştirmeyi kendine vizyon edinmiştir. Hayal ettiğiniz her türlü modeli, istediğiniz kumaş türünü kullanarak sizler için tasarlıyoruz.

Evlerimizde en çok zaman geçirdiğimiz yer olan salonlarınızda, günün yorgunluğunu şıklığı ve zerafeti ile göz kamaştıran, konforu ile hem bedeninizi hem ruhunuzu dinlendiren koltuklarınızda çıkarmanızı istiyoruz. Sizin için en keyifli zamanları bu eşsiz konforla daha da keyifli hale getirebilirsiniz. Kolay silinebilen ve leke tutmayan kumaş türlerimizle temizlik konusundaki soru işaretlerinizi de aklınızdan siliyoruz. Birçok imkanı bir arada bulunduran Extra Mobilya; Country, Modern, Avangard ve Chester gibi çok fazla seçeneğe sahip ürün yelpazesi ile sizlere hizmet sunuyor. İnternet sayfamızdan seçeceğiniz ürünlerle ilgili her türlü bilgi için iletişim numaralarından bizlere ulaşarak da bilgi alabilirsiniz.

Yeni evlenecekler ya da evini yenilemek, yepyeni bir dünyaya adım atmak isteyenler mutlaka Extra Mobilya’ya göz atmalısınız! Misyon olarak önce kalite ve konfor diyen usta ekibimizle evinizde sizleri mutlu edecek yaşam alanları tasarlamak için buradayız.

Siz hayal edin, biz tasarlayalım. Kalite ve konforu bir arada yaşamak için Extra Mobilya’ya bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir